Az Ön kosara üres.

Próbálja ki a

Karrier

Tartson velünk, és építsen karriert nálunk!

CÉLKITŰZÉSEINK

  • WE CHALLENGE
  • WE CREATE
  • WE COOPERATE
  • WE CARE
  • WE DELIVER
  • WE GROW

ÁLLÁSAJÁNLATOK

Call Center értékesítő: Budapest

Feladatok:

  • Telefonos értékesítés
  • Bejövő hívások fogadása, kimenő hívások indítása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése
  • Megrendelések rögzítése

Elvárások:

  • Értékesítési szemléletmód
  • Teljesítmény- és célorientáltság
  • Jó kommunikációs készség

Bolti eladó: Budapest

Feladatok:

  • Vásárlók teljes körű kiszolgálása
  • Aktív részvétel az értékesítésben
  • Az árukészlet napi szintű kezelése
  • Áruátvétel és az áruk kihelyezése
  • Kasszázás, pénzkezelés
  • A leltárakban való aktív részvétel
  • Az üzlet tisztán tartása

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség vagy boltvezetői szakképesítés
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Eladói- és ügyfélkezelési tapasztalat
  • Teljesítmény- és célorientált személyiség

AMIT AJÁNLUNK

  • DINAMIZMUS
  • ENERGIA
  • KIHÍVÁS
  • KARRIER
  • SIKER
  • MAGAS KERESETI LEHETŐSÉG
  • MENTORPROGRAM
  • TRÉNINGEK
  • FEJLŐDÉS
  • CSAPATMUNKA
  • ELISMERÉS
  • HARMÓNIA
  • ÖSSZETARTÁS

DOLGOZÓINK

Fenyvesi Milán

2015 novemberében kezdtem pályafutásomat a Studio Modernánál, előtte vendéglátásban dolgoztam, és úgy döntöttem, hogy megpróbálom ezt a munkakört mindenféle értékesítési tapasztalat nélkül. Gondoltam, ha az ügyfelekkel jól fogok tudni kommunikálni, akkor az ezen a pályán már fél siker. Sok segítséget kaptam a cégtől, amit az első évben kamatoztattam is, sok erőfeszítés és tanulás után meg is lett az eredménye. Az első évben elnyertem a TOP értékesítő díjat, amivel egy külföldi utazást nyertem. A kép is itt készült. Sok sikert mindenkinek!

Kovács Renáta

3 éve kerültem a Studio Modernához. Több hasonló jellegű munkáról gyűjtöttem be nem túl kedvező tapasztalatot, így mikor jelentkeztem az álláshirdetésre nem fűztem hozzá sok reményt. Ennek ellenére elmondhatom, hogy mára az egyik legjobb értékesítővé váltam a hozzáértő vezetők oktatásának köszönhetően. Az átlagon felüli keresetem mellett, rengeteg megbecsülést is kaptam a cégtől. Itt tényleg azzá válhatsz, ami lenni szeretnél. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Kempa Tímea

2013-ban kezdtem a Studio Modernánál dolgozni. Azelőtt ebben a munkakörben egyáltalán nem dolgoztam, gyakorlatilag itt tanultam meg értékesíteni. Egy profi trénernek köszönhetően fél hónap alatt, betanulási idővel együtt 2-szer annyi volt a jövedelmem, mint a korábbi munkahelyemen. Sok év távlatában elmondhatom, hogy jelenleg is a TOP értékesítők között lehetek. Szeretek itt dolgozni, mert egy szuper a csapathoz járok be nap mint nap, és egy olyan átlagon felüli fizetést vihetek haza, ami borzasztóan motivál, hogy további sikereket érjek el.

Kovács Erik

1,5 éve dolgozom a Studio Modernánál, mint értékesítő. PhD tanulmányaim és kutatásom mellett dolgozom az ”Inbound” divíziónál. Rengeteg tapasztalattal lettem gazdagabb, és napról-napra újabb és újabb dolgokat tanulok. Itt tanultam meg az értékesítés valódi gyakorlatát, az ügyfelekkel való toleranciát, és azt, hogy bármit el lehet érni, ha elég energiát fektetünk egy adott cél eléréséhez. Ha valaki igazán fejlődni akar, és érez magában affinitást a vásárlókkal való kommunikáció területén, ne habozzon, és próbálja meg a legtöbbet kihozni magából a Studio Modernánál.

Varga Dániel

A húgom kezdett először itt dolgozni a Studio Modernánál, ő mesélt arról, hogy milyen jó itt a csapatmunka. Nekem teljesen új volt ez a szakma, gondoltam kipróbálom magam, és ahogy vége lett a tréningnek, megtörtént az első hívás. Tudtam, hogy ez az, ami hiányzott az életemből. Én itt találtam magamra. Tetszett, hogy 6 órás munkaidőben is dolgozhatok, így maradt időm a sportra és a családomra is. A fizetésem hónapról hónapra csak gyarapodott, ahogy a tudásom is. Azt is észrevettem, hogy az itt tanult dolgokat a magánéletben is tudtam kamatoztatni. Nekem volt egy álmom, és itt sikerült valóra váltanom kitartó munkával! Ha van benned elég kitartás, illetve szeretnéd megtalálni az egyéniséged, és szeretnél családias légkörben dolgozni, akkor ez az a hely, amit mindig kerestél.

Burjánné Czap Renáta

2013-ban kisgyermekes anyukaként kezdtem dolgozni a Studio Modernánál részmunkaidőben telefonos értékesítőként. Egy szuper felkészítő tréning után kicsit bátortalanul indítottam el első hívásaimat, de kollegáim jó hangulata, lazasága és vezetőim motiváló bátorítása következtében egyre sikeresebb napokat, illetve hónapokat zártam. A jutalékrendszernek köszönhetően 6 órában sokkal többet kerestem, mint előző munkahelyemen 8 órában. Mivel nálunk van előrelépési lehetőség, így 2 év után csoportvezető lettem. Ebben a pozícióban dolgozom jelenleg is, és nagyon szeretem. Hogy miért? Mert változatos, és tele van kihívásokkal. Én itt megtaláltam a helyem, mert jól érzem magam, és ami a legfontosabb, hogy itt tökéletesen működik a csapatmunka!

VIDEÓ

Ismerje meg cégünket, hirdetési csatornáinkat, márkáinkat, elért sikereinket a kezdetektől egészen napjainkig.